WalkAide II

WALKAIDE II (XFT-2001) je nový model WalkAide systému pre “Foot Drop” (padajúcu špičku). Rovnako ako jeho predošlá verzia je určený pre pacientov s nedostatočnou dorzálnou flexiou v dôsledku poruchy centrálno-hybných neurónov. Počas švihovej fázy kroku vysiela prístroj WALKAIDE II elektrické impulzy do príslušných nervov, čím spôsobí svalovú kontrakciu, dorzálnu flexiu a zdvihnutie špičky. To má pozitívny vplyv na samotnú chôdzu pacienta. Zdravotné prínosy funkčnej elektrickej stimulácie (FES) môžu zahŕňať prevenciu / oddialenie svalovej únavy, svalovej atrofie, zvýšiť lokálne prekrvenie, svalovú reedukáciu a udržať či zvýšiť rozsah pohybu.
WalkAide II nie je úplná náhrada za WalkAide I, jeho používanie a samotná funkčnosť na konkrétnom klientovi je individuálna a nie úplne vhodná pre každého. WalkAide II je vhodný len pre dospelých.

N

Možnosť vyskúšania

Po odbornej konzultácií vám prístroj vyskúšame. Keď sa rozhodnete prístroj požičať cena za prvé 3 týždne je 150 € vrátane programovania a konzultácie.

N

Efektívna rehabilitácia

Rehabilitácia po úraze alebo pri problémoch s motorikou býva častokrát náročná. Zvýšením efektivity dosiahnete lepšie výsledky oveľa skôr.

N

Odborné poradenstvo

Naši skúsení a vyškolení odborníci nájdu pre vás ten pravý neurostimulátor. Vždy vám ochotne poradia a vysvetlia všetko, čo potrebujete vedieť.

Sme tu pre vás